Cukiernia Gateau Kraków

Torty urodzinowe dla dzieci

Urodziny to zawsze bardzo podniosła i radosna okazja. Zwłaszcza, gdy mowa o urodzinach dziecka. To wręcz specjalne święto, w którym każdy w rodzinie dwoi się i troi, by solenizant czuł się wyjątkowo.. A co to za urodziny bez ciasta? Czy możesz wyobrazić sobie piękne i godne zapamiętania urodziny jeżeli nie będzie tortu? Tort to bowiem ciasto niezwykłe. Ciasto, które ma na celu uświetnić ten dzień, wyróżnić go spośród wielu innych, pokazać jasno i wyraźnie, że to nie jest zwykły dzień w roku.
Torty urodzinowe dla dzieci
Opis: Tort z 3 misiami

Niezwykłe torty dla dzieci na ten niezwykły dzień

Dawno już minęły czasy tortów smutnych, nudnych i robionych na jedną modłę. W końcu niezwykły dzień zasługuje na niezwykłą oprawę. A zamówienie tortu to tylko jeden, za to przecież bardzo ważny krok w celu sprawienia, że urodziny dziecka będą perfekcyjne.

Dzieci są przyszłością narodu. Dzieci są naszym największym szczęściem i radością. Zdecydowanie zasługują na wszystko to, co najlepsze. A tort urodzinowy to już król pośród innych tortów. Zwłaszcza jeżeli chodzi o tort urodzinowy dla dzieci.


Torty urodzinowe dla dzieci powinny być nie tylko bardzo smaczne. Największą radość wzbudzają jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki kulinarnej. Jest i smacznie, i pięknie.

tort z autami

Zamów taki tort

 

Najpiękniejsze torty dla dzieci

Torty są różne. Bo różne są wizje artystyczne, gusta smakowe i zainteresowania. Odpowiednie połączenie tych składników prowadzi do stworzenia tortu idealnego.

 

W Gateau możesz liczyć nie tylko na tort, który wykonany zostanie z najwyższej jakości składników. W przygotowanie naszych tortów wkładamy serce i pasję. Do każdego zamówienia podchodzimy bowiem w sposób indywidualny. Stąd całkowita pewność, że zamówiony tort będzie jedyny w swoim rodzaju i wykonany z myślą o danym kliencie.

Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci to najbardziej wymagający spośród konsumentów. Dzień urodzin dzieciaka jest szalenie ważny nie tylko dla ich rodziców i najbliższych, ale również, a może - przede wszystkim - dla nich samych. Dlatego taki tort musi nie tylko smakować - musi też wyglądać. Mówi się przecież, że dzieci jedzą głównie oczami. I jest w tym stwierdzeniu spora doza prawdy.

Dlatego właśnie nasze torty odwołują się często do tego, co dzieciom najbliższe - postaci z kreskówek czy komiksów lub ulubionych zabawek. W ostatnich latach w sercach dziewczynek niepodzielnie panuje Kraina Lodu.

 

tort z elsą anną o olafem

Zamów taki tort

 

Torty z bohaterami kreskówek

Czyż ciasto z ulubionymi bohaterkami serii - księżniczką Anną i królową Elsą - nie będzie wspaniałym akcentem na urodziny? A co z ukochaną i uwielbianą już od dziesiątek lat lalką Barbie? Czy istnieje dziewczynka, która nie uśmiechnęłaby się na tej widok? A co z chłopcami? W końcu również chłopcy potrafią docenić piękno tortu i obecność swojego ulubionego bohatera - Spidermana, Zygzaka McQueena, czy Wojowniczych Żółwi Ninja na torcie. W końcu każdy by chciał spędzić swoje urodziny w obecności swojego ulubionego bohatera bądź ulubionej bohaterki. Dzięki wyjątkowemu tortowi możesz to dziecku umożliwić. I z całą pewnością dziecko i jego goście, zwłaszcza ci małoletni, bardzo to docenią.

 

tort z wojowniczym żółwiem ninja

Zamów taki tort

 

Torty urodzinowe dla wymagających

Jeżeli nie znajdziesz wśród naszych projektów z galerii tortu wymarzonego - nic straconego. Niemal każda wizja artystyczna może zostać zrealizowana. Dajemy z siebie wszystko w imię zadowolenia klientów. W końcu tort to bardzo uroczyste ciasto, które ma uczcić bardzo uroczysty dzień. Nikt nie powinien być smutny w dniu urodzin. Każdy zasługuje na tort, który wyjęty będzie z jego marzeń i całkowicie odpowiadał będzie jego gustom. Dotyczy to wszystkich, ale zwłaszcza dzieci. Dlatego jeżeli masz konkretną wizję, a nawet jeżeli jej nie masz - jeżeli masz tylko luźny koncept tego, jak powinien wyglądać i z czego powinien być wykonany tort urodzinowy Twojego dziecka - nie bój się do nas zgłosić. U nas pracują prawdziwi wirtuozi cukiernictwa. Osoby, których nie wystarczy nazwać po prostu cukiernikami, bo wszyscy to prawdziwi artyści w swoim fachu. Z radością spróbujemy podołać nawet najbardziej szalonemu zamówieniu. Każda wizja artystyczna może zostać zrealizowana i zaprezentować się w pełnej krasie w postaci przepysznego tortu. Właśnie po to tutaj jesteśmy - żeby uszczęśliwiać pysznymi tortami.

 

tort minionek

Zamów taki tort

 

17.02.2017